Promocja! WX205-2600 ORAC DECOR, PANEL ŚCIENNY, wx205-2600 track, panel na ścianę, panel na ścianie, panele ścienne 3d, panele scienne 3d Zobacz większe

Panel ścienny WX205-2600 Track Orac Decor to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale również niezwykle praktyczny. Dzięki możliwości obustronnego montażu, panele 3D pozwalają na tworzenie różnorodnych aranżacji. Nie tylko dodają one charakteru, ale również nadają wnętrzom niepowtarzalnego stylu.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych WX205-2600 Orac Decor z pewnością Cię zainteresuje.

WX205-2600 TRACK ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

WX205-2600 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość260 cm
Szerokość25 cm
Głębokość1,3 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
Uwaga 2Panel montowany obustronnie ( strona A jest tylko zagruntowana )
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

263,75 zł brutto  /szt.

-9%

289,84 zł brutto

101,44 zł za 1 mb

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Panel na ścianę - WX205-2600 Track Orac Decor

Panel ścienny WX205-2600 Track Orac Decor to doskonały wybór dekoracyjny, który dodaje charakteru i umożliwia obustronny montaż, przez co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne. Panele 3D te są wykonane z polimerów Duropolymer® o wymiarach 260 cm długości, 25 cm szerokości i 1,3 cm grubości. WX205-2600 Track jednocześnie są twarde i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Panele ścienne 3D można pomalować farbami w kolorze dopasowanym do konkretnego wnętrza, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność.

Panele ścienne o symbolu WX205-2600 Orac Decor wyróżniają się trójwymiarową konstrukcją i eleganckim stylem. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują nietuzinkowych rozwiązań dekoracyjnych. Panele ścienne WX205-2600 Track świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i są odporne na wilgoć, co sprawia, że są idealnym wyborem nie tylko do mieszkań, ale także do restauracji, hoteli, pensjonatów, apartamentów czy obiektów użyteczności publicznej.

Panele ścienne WX205-2600 Orac Decor - Track posiadają prostokątne, karbowane przetłoczenia, które prezentują się w dwóch różnych zestawach proporcji. Produkt może być używany obustronnie, co daje większą swobodę w projektowaniu wnętrza. Wybór należy do Ciebie. Panele na ścianie WX205-2600 Orac Decor to nowoczesna dekoracja w formie gotowych paneli, które bardzo szybko zmienią wygląd pomieszczenia, nadając mu wyjątkowego i oryginalnego wyglądu w nowoczesnym stylu.

Ważne jest, aby pamiętać, że tylko strona A paneli jest zagruntowana. Strona B wymaga nałożenia dwóch warstw farby właściwej lub warstwy podkładowej, a następnie farby właściwej. Panele ścienne WX205-2600 Track Orac Decor są łatwe w montażu i należy je zamontować na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Panele na ścianę WX205-2600 Orac Decor pięknie współgrają z listwami CX190 i SX194 Orac Decor, tworząc spójną i harmonijną całość. Jeśli szukasz ciekawego i nowoczesnego sposobu na udekorowanie swojego wnętrza, panel ścienny WX205-2600 Orac Decor - Track będzie doskonałym wyborem.

Otrzymaj idealne wnętrze dzięki temu liniowemu panelowi WX205-2600 Track. Ripple i Track to najnowsze panele ścienne 3D od Orac Decor, teraz dostępne także w dłuższych długościach po to aby dobrze dopasować je do Twoje ściany. Idealne do pokrycia całej wysokości sufitu za jednym razem lub do niskich boazerii w wymagających środowiskach.

Użyj wersji 260 cm, aby pokryć całkowitą wysokość sufitu za jednym razem. Do wszystkich innych zastosowań użyj wersji 200 cm.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4 - krotnie.

Opinie

Napisz opinię

WX205-2600 TRACK ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

WX205-2600 TRACK ORAC DECOR - PANEL ŚCIENNY

Panel ścienny WX205-2600 Track Orac Decor to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale również niezwykle praktyczny. Dzięki możliwości obustronnego montażu, panele 3D pozwalają na tworzenie różnorodnych aranżacji. Nie tylko dodają one charakteru, ale również nadają wnętrzom niepowtarzalnego stylu.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań dekoracyjnych WX205-2600 Orac Decor z pewnością Cię zainteresuje.

Produkty powiązane