LISTWY OŚWIETLENIOWE ŚCIENNE

Listwy oświetleniowe ścienne

Piękno tkwi w szczegółach..

Listwy oświetleniowe ścienne, w ostatnich czasie zyskują coraz bardziej na swej popularności. Zapewne dzieje się tak, ponieważ Polacy coraz chętniej wykorzystują sztukaterię wewnętrzną jako mocny akcent dekoracyjny w swoich wnętrzach. Coraz częściej oprócz listew przypodłogowych, sięgamy p...

Listwy oświetleniowe ścienne

Piękno tkwi w szczegółach..

Listwy oświetleniowe ścienne, w ostatnich czasie zyskują coraz bardziej na swej popularności. Zapewne dzieje się tak, ponieważ Polacy coraz chętniej wykorzystują sztukaterię wewnętrzną jako mocny akcent dekoracyjny w swoich wnętrzach. Coraz częściej oprócz listew przypodłogowych, sięgamy po listwy ścienne, przysufitowe, rozety, dekory itp. Dlaczego tak się dzieje?

Sztukateria wewnętrzna nadaje wnętrzom estetyki, spójności i elegancji. Kiedyś kojarzona z pałacowym blichtrem, dziś, jej nowoczesna odmiana, doskonale współgra z każdym stylem aranżacyjnym. Na pewno warto inwestować w dekory architektoniczne najlepszych producentów działających na rynku sztukateryjnym. Dzięki temu mamy gwarancje, że zakupiony towar jest nie tylko piękny, ale również wysokiej jakości, co przekłada się na jego długoletnie i bezawaryjne użytkowanie.

Nasz sklep internetowy www.wieszaczki.pl oferuje sztukaterie sprawdzonych i docenionych producentów, takich jak: Mardom decor, Orac decor, Creativa by Cezar oraz NMC. Dekory sztukateryjne, wyżej wymienionych firm charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, a nad ich wyjątkowym designem często  pracują najlepsi projektanci i architekci wnętrz.

Dlaczego warto wybrać listwę oświetleniową led

Przede wszystkim ze względów estetycznych. Ledowa listwa jest dekoracją, która nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowo stosując, tego rodzaju zdobienia, Twoja ściana nie potrzebuje żadnych dodatkowych (zbędnych) bibelotów. Wnętrze jest ponadczasowe, schludne a ciepłe światło płynące z ledowego oświetlenia, dostarcza nam przytulności i lekkiej dozy tajemniczości. Możesz dobrać ulubiony kolor światełek oraz zdecydować, którą część ściany mają podświetlać. Jest to ciekawy sposób na spersonalizowanie wnętrza, w którym Ty sam jesteś projektantem. Z .doświadczenia wiemy, że listwy oświetleniowe ścienne mogą również przysłużyć się do bezpiecznego poruszania się po domu w godzinach wieczornych. Jest to ciekawa i zdecydowanie tańsza alternatywa dla oświetlenia głównego. Energooszczędne taśmy ledowe spokojnie możemy zastawić włącznie nawet na całą noc, bez obawy o awarię, czy astronomiczny rachunek za prąd. Nierzadko nasi klienci stosują listwy oświetleniowe w pokojach dziecinnych, łazienkach czy korytarzach.

Wszystkie modele listew oświetleniowych dostępne na naszej stronie www.wieszaczki.pl wykonane są z wysokiej jakości styropianu EPS200, pokrytego dodatkowo trwałym kruszywem kwarcowym, mającym wpływ na bezpieczne użytkowanie profilu. Listwy ścienne led wytrzymałe są na uderzenia mechaniczne, oddziaływanie wilgoci i wody, jak również doskonale radzą sobie z promieniami UV (nie żółkną) Te wysokie parametry gwarantują Nam bezstresowe użytkowanie, bez obawy o pęknięcia, zarysowania czy deformacje.

Montaż listwy ściennej oświetleniowej

Dzięki temu, że nowoczesne listwy oświetleniowe są wyjątkowo lekkie, ich montaż przebiega w sposób szybki, łatwy i bezproblemowy. Zdecydowanie nie musisz zatrudniać rzeszy specjalistów i wykorzystywać miliona narzędzi. Wystarczy odrobina chęci i podstawowe umiejętności techniczne. Listwy led montujemy do ściany przy pomocy kleju montażowego- preferujemy użycia kleju rekomendowanego przez producenta wybranego profilu. Do łączenia listew stosujemy specjalny klej do łączeń, a do przycinania listwy używamy ręcznej piłki o małych ząbkach ( trzeba uważać, aby nie poszarpać listwy). Zanim przystąpimy do przyklejenia taśm ledowych, pamiętajmy o dokładnym odtłuszczeniu listwy- zabieg ten zapobiegnie odklejaniu się świecących taśm od podłoża listwy. W dalszym etapie montażu, przystopujemy do przyklejenia listwy bezpośrednio do wytyczonej części ściany. Podłączamy napięcie do taśmy led i już możemy cieszyć się cudownymi efektami!

Sam montaż jak widzicie nie należy do bardzo skomplikowanych, natomiast na pewno warto zwrócić szczególna uwagę na perfekcyjne przygotowanie ścian. Oświetleniowa listwa ścienna w elegancki sposób podkreśli kolor Twojej ściany, pod warunkiem, że będzie ona idealnie gładka. W przeciwnym razie uwidoczni wszystko to co chciałbyś ukryć.

Coraz częściej spotykamy się z projektami, gdzie w pomieszczeniu użyto zarówno listwy oświetleniowe ścienne jak i przypodłogowe led (albo sufitowe). Wygląda to naprawdę fantastycznie! Warto poruszyć swój wyobraźnie i kreatywność w tworzeniu przepięknych wnętrz. Niewielkim kosztem finansowym masz możliwość zaczarować każde pomieszczenie w swoim domu. Listwy sztukateryjne możesz malować na dowolny kolor i projektować nieszablonowe aranżacje. Pamiętaj aby nie mieszać kolorów i stylów profili w jednym wnętrzu- a sukces masz gwarantowany!

Zaczaruj swoje wnętrza…

Piękno listwy oświetleniowej ściennej, docenili również właściciele biurowców, galerii handlowych czy luksusowych hoteli. Nowoczesne profile w elegancki sposób podkreślą charakter każdego pomieszczenia Nie ma znaczenia, czy dekorujemy wnętrza klasyczne, awangardowe czy pałacowe. Szeroki wybór wzorów i kształtów profili ściennych, dostępnych na www.wieszaczki.pl  zaspokoi każde indywidualne gusta i upodobania. Niezależnie czy posiadasz małe mieszkanko, czy przepastną wille- listwy oświetleniowe, wszędzie odnajdą swoje zastosowanie.

Dobór odpowiedniej listwy sztukateryjnej dla większości klientów, nie jest prosta sprawą. Należy brać pod uwagę parę ważnych aspektów.

-preferowany styl aranżacyjny

-możliwości metrażowe

- rodzaj podłoża, do której chcemy przykleić listwę

-zastosowanie listwy

-nakład finansowy

Jeżeli nie masz pomysłu, ani doświadczenia w dziedzinie wykańczania wnętrz, nasz zespół wieszaczki.pl z chęcią udzieli Ci wszystkich  potrzebnych informacji. Pomożemy w wyborze odpowiedniej listwy sztukateryjnej, wyliczymy ilość profili jak i również przeprowadzimy jasny i przejrzysty instruktarz montażowy. Zapraszamy do współpracy!

Więcej

LISTWY OŚWIETLENIOWE ŚCIENNE Jest 49 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów