Promocja! WX204 ORAC DECOR, PANEL ŚCIENNY, wx204 ripple, panel na ścianę, panele na ściane, panele ścienne 3d, panele scienne 3d Zobacz większe

Panel ścienny WX204 Ripple Orac Decor to dekoracyjny panel 3D, który dzięki swojej unikalnej fakturze w ciekawy sposób wypełnia wnętrza, dodając im charakteru i stylu. Co więcej WX204 Ripple Orac Decor jest obustronny, umożliwiając dowolne ułożenie paneli podczas montażu. Panel ścienny jest idealnym rozwiązaniem do wypełnienia całych ścian, co pozwala na uzyskanie efektownego wykończenia wnętrza.

WX204 RIPPLE ORAC DECOR - PANEL NA ŚCIANĘ

WX204 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość200 cm
Szerokość25 cm
Głębokość1,6 cm
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
Uwaga 2Panel montowany obustronnie ( strona A jest tylko zagruntowana )
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

202,90 zł brutto  /szt.

-9%

222,96 zł brutto

101,45 zł za 1 mb

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 245,46 zł

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

WX204 Ripple Orac Decor - Panel na ścianę

Panel ścienny - WX204 Ripple Orac Decor to nowoczesny i dekoracyjny element, który wspaniale pasuje do większości wnętrz. Panele 3D zostały wykonane z wytrzymałego materiału zwanego Duropolymer®. Panele ścienne 3D jak WX204 Orac Decor mają prostokątny kształt o wymiarach 200 x 1,6 x 25 cm. Panele ścienne są twarde, odporne na wilgoć, łatwe w montażu i mogą być pomalowane farbami najlepiej po montażu. Charakterystyczny wzór WX204 Ripple to unikalne ścięte linie, które nadają każdej nudnej i niezagospodarowanej ścianie lub sufitowi nowy wygląd.

Panele na ścianę - WX204 Ripple Orac Decor są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu oraz odporne na wodę. Mogą być stosowane w różnych pomieszczeniach, w tym w restauracjach, hotelach, pensjonatach i innych obiektach użyteczności publicznej. W połączeniu z innymi elementami sztukaterii, takimi jak listwa o symbolu CX190 lub SX194 Orac Decor, panele na ścianie - WX204 Orac Decor będą prezentować się jeszcze lepiej.

Panele na ścianę WX204 Ripple - Orac Decor są dostępne w naszym sklepie internetowym w super cenach. Montaż paneli polega na użyciu kleju montażowego zalecanego przez producenta. Dzięki tym panelom ściany nabiorą nowoczesnego i niepowtarzalnego charakteru, a całe pomieszczenie zyska wyjątkowy styl.

Panel ścienny WX204 Orac Decor ma właściwości akustyczne i termiczne. Wzór jak WX204 Ripple zachwyca swoim niepowtarzalnym stylem i precyzyjnym wykonaniem. Ścięte linie i przetłoczenia przypominające origami są dostępne w dwóch proporcjach, co umożliwia wybór idealnego rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Panel ścienny WX204 Ripple oraz jego wersja WX205 Track to najnowsze trójwymiarowe panele 3D firmy Orac Decor wykonane z wytrzymałego duropolimeru. Niektóre z nich, takie jak ten oferowany, są dostępne w większej długości, co ułatwia ich montaż i wzmocnienie ścian.

Idealnie nadają się do pokrycia całej wysokości ściany od sufitu, jak również do niskiej boazerii w wymagających wnętrzach. Strona A panelu jest zagruntowana, a na stronie B należy nałożyć dwie warstwy farby właściwej lub najpierw nałożyć warstwę podkładową, a następnie farbę właściwą.

Panele ścienne montowane są na klej montażowy zalecany przez producenta Orac Decor.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także listwy przypodłgowe elastyczne " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo listwa podłogowa elastyczna ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Elastyczne listwy przypodłogowe malujemy wyłącznie po ich zamontowaniu. Listwy elastyczne Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listwy elastycznej Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Oceń 
2023-04-28

Polecam

Ładne i szybki montaż

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  WX204 RIPPLE ORAC DECOR - PANEL NA ŚCIANĘ

  WX204 RIPPLE ORAC DECOR - PANEL NA ŚCIANĘ

  Panel ścienny WX204 Ripple Orac Decor to dekoracyjny panel 3D, który dzięki swojej unikalnej fakturze w ciekawy sposób wypełnia wnętrza, dodając im charakteru i stylu. Co więcej WX204 Ripple Orac Decor jest obustronny, umożliwiając dowolne ułożenie paneli podczas montażu. Panel ścienny jest idealnym rozwiązaniem do wypełnienia całych ścian, co pozwala na uzyskanie efektownego wykończenia wnętrza.

  Produkty powiązane