BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

Listwy podłogowe białe

Białe listwy przypodłogowe cieszą się wciąż ogromnym powodzeniem wśród Naszych klientów. Powodów jest kilka. Przede wszystkim są połączeniem elegancji z funkcjonalnością. Cała sztukateria wykonana jest z wysokiej klasy tworzywa polimerowego, który dzięki swoim specyfikacjom, zapewnia użytkownikowi produkt wytrzymały na ude...

Listwy podłogowe białe

Białe listwy przypodłogowe cieszą się wciąż ogromnym powodzeniem wśród Naszych klientów. Powodów jest kilka. Przede wszystkim są połączeniem elegancji z funkcjonalnością. Cała sztukateria wykonana jest z wysokiej klasy tworzywa polimerowego, który dzięki swoim specyfikacjom, zapewnia użytkownikowi produkt wytrzymały na uderzenia mechaniczne, wpływ wilgoci i promieniowania UV. W związku z tym, białe listwy przypodłogowe są najczęściej wybieranym produktem wykończeniowym w miejscach użytku publicznego. Możemy je spotkać w hotelach, restauracjach czy klinikach. Oprócz znakomitych parametrów technicznych białe listwy przypodłogowe, mogą pochwalić się również wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o detale i zdobienia. Gładkie listwy przypodłogowe zachowują swój idealnie gładki profil, dlatego idealnie zintegrują się z każdym rodzajem podłogi. Dzięki ładnej mlecznej bieli, listwy polimerowe doskonale dopasujemy do każdego wystroju wnętrza. Jeżeli pragniesz stworzyć w swoim domu ponadczasowy styl, to białe listwy przypodłogowe będą najlepszym wyborem. Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych polimerowe listwy posiadają również szereg pozytywnych funkcji, które pomagają nam w codziennym funkcjonowaniu.

Przede wszystkim listwy przypodłogowe maskują szczelinę dylatacyjną powstałą u styku ściany z podłogą. Zakrycie tego newralgicznego miejsca oprócz podniesienia efektu wizualnego , pozwoli w szybkim czasie utrzymać czystość w pomieszczeniu. Wytrzymałe białe listwy doskonale chronią ścianę przed zniszczeniami i drobnymi urazami. Wybrane modele listew podłogowych posiadają również specjalne kanaliki, przez które przeciągamy przewody elektryczne, dzięki czemu zyskujemy pomieszczenie estetyczne i bezpieczne. Białe listwy przypodłogowe pięknie prezentują się w połączeniu z taśmą LED. Jest to fantastyczny sposób na olśniewający design, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych gości. Wnętrze wykończone za pomocą listwy LED nabiera elegancji i tajemniczości, a oświetlenie LED nie męczy oczu, co sprzyja odpoczynkowi i relaksowi. Dodatkowym plusem polimerowych listew przypodłogowych, jest ich łatwy i szybki montaż.

Za sprawą innowacyjnej technologii, profile charakteryzują się wyjątkową lekkością i wytrzymałością. Aby zamontować białe listwy przypodłogowe potrzebujemy jedynie odpowiedniego kleju i piłki ręcznej o drobnych ząbkach. Dokładne spasowanie listew, pozwala uniknąć szpetnych łączeń, które zdecydowanie nie wpływają pozytywnie na ogólny wygląd pomieszczenia. Ponadto dużym plusem listew polistyrenowych, jest możliwość malowania jej na dowolny kolor z palety RAL, lub NSC. Zabieg ten pomaga w dopełnieniu dowolnej aranżacji wnętrza, bez konieczności zmiany wizji projektanta. Nasz sklep Wieszaczki.pl oferuje taką gamę listew. Warto pamiętać, przy wyborze malowanych listew podłogowych o zakupie zaprawki w kolorze wybranych listew, która posłuży do naprawy i ukryciu wszelkich niedoskonałości i zarysowań powstałych podczas montażu.

Białe listwy przypodłogowe są najbardziej uniwersalnym i wytrzymałym sposobem na wykończenie naszych ścian. Ich pełna odporność na wilgoć i wodę sprawia, że spokojnie możemy zamontować je w każdym pomieszczeniu naszego domu (włącznie z łazienką), bez obawy, że po krótkim czasie będą potrzebowały renowacji czy wymiany. Dzięki ogromnemu wachlarzowi wzorów i kształtów dostępnych na rynku sztukateryjnym, możemy stworzyć wnętrze spójne, komfortowe i niebywale eleganckie.

Więcej

BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE Jest 325 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 325 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 325 elementów