Promocja! W115 ORAC DECOR SLOPE, PANELE NA ŚCIANĘ, PANELE DEKORACYJNE, NOWOCZESNY PANEL ŚCIENNY, W115 ORAC DECOR, Zobacz większe

Panele 3D jak W115 Orac Decor stanowią nowoczesne dekoracje do montażu na ścianie, które rewitalizują przestrzeń.

Dzięki W115 Orac Decor Slope możliwe jest ożywienie monotonnej ściany, dodając wnętrzu charakteru i stylu. Te panele 3D stanowią krok w kierunku nadania pomieszczeniu oryginalności i nowoczesnego wyglądu.

Wymiary W115 Orac Decor to 200 x 2,3 x 25 cm.

W115 ORAC DECOR SLOPE - PANELE NA ŚCIANĘ

W115 ORAC DECOR    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
Długość200 cm
Szerokość25 cm
Głębokość2,3cm
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł
Gwarancja24 miesiące

331,23 zł brutto  /szt.

-9%

363,99 zł brutto

165,62 zł za 1 mb

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

Panel na ścianę - W115 Orac Decor SLOPE

Panele 3D o symbolu W115 Orac Decor Slope to niezwykłe produkty dekoracyjne, które wyróżniają się nie tylko swoim unikalnym kształtem, ale także fascynującą grą świateł i cieni. Zaprojektowany przez Orio Toniniego panel ścienny o wielu twarzach. W115 Slope jest interesującym elementem do aranżacji wnętrz.

Jego wyjątkowy kształt i struktura powierzchni nadają ścianie dynamiczny charakter, który przyciąga uwagę i dodaje oryginalności pomieszczeniu. Zmienny efekt światła i cienia sprawia, że każde światło padające na panel na ścianie tworzy unikalne wzory i odcienie, co nadaje wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

Panel 3D W115 Orac Decor Slope to ciekawy element, który dodaje geometrycznego twistu do projektowania wnętrz. Dzięki swojej wszechstronności i oryginalności, stanowi doskonałą dekorację do różnych rodzajów pomieszczeń, od mieszkań po przestrzenie komercyjne.

Znakomita jakość wykonania sprawiają, że panel W115 Orac Decor to nie tylko ozdoba, ale także funkcjonalny element, który nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter.

Panele ścienne 3D oznaczone symbolem W115 Orac Decor są wykonane z trwałych polimerów "Purotouch" co sprawia, że są odporne na uszkodzenia. Możliwość malowania paneli farbami na dowolny kolor pozwala na dopasowanie ich do wystroju wnętrza.

W115 Orac Decor stanowi doskonałą dekorację wewnętrzną, idealną do wypełnienia pustej ściany lub sufitu. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, panele 3D zmieniają charakter pomieszczenia nadając mu niepowtarzalny wygląd.

Panele ścienne W115 Orac Decor są wszechstronne i mogą być stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu, od mieszkania po restaurację, hotel czy obiekt użyteczności publicznej.

Montaż paneli ściennej odbywa się przy użyciu kleju montażowego zalecanego przez producenta Orac Decor.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

W115 ORAC DECOR SLOPE - PANELE NA ŚCIANĘ

W115 ORAC DECOR SLOPE - PANELE NA ŚCIANĘ

Panele 3D jak W115 Orac Decor stanowią nowoczesne dekoracje do montażu na ścianie, które rewitalizują przestrzeń.

Dzięki W115 Orac Decor Slope możliwe jest ożywienie monotonnej ściany, dodając wnętrzu charakteru i stylu. Te panele 3D stanowią krok w kierunku nadania pomieszczeniu oryginalności i nowoczesnego wyglądu.

Wymiary W115 Orac Decor to 200 x 2,3 x 25 cm.

Produkty powiązane