Promocja! LISTWA ŚCIENNA, LISTWY ŚCIENNE ORAC, SX194 ORAC DECOR, LISTWA ŚCIENNA POLISTYREN, LISTWY ŚCIENNE ORAC, SZTUKATERIA NA ŚCIANACH Zobacz większe

Listwa ścienna SX194 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna w prostej formie ( kształt prostokąta ). Listwy ścienne dekoracyjne jak SX194 Orac Decor to skromne w zdobienia uniwersalne profile. Listwy ścienne z gładką powierzchnią o wymiarze 200 x 1 x 2 cm. Listwa ścienna o nazwie SX194 Orac pasuje do większości aranżacji.

Listwy na ścianę SX194 Orac to dziś często poszukiwana sztukateria na ścianę

SX194 ORAC DECOR - LISTWA ŚCIENNA

LISTWA ŚCIENNA SX194    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
Wysokość1 cm.
Długość200 cm.
Szerokość2 cm.
MateriałDP - Duropolymer
WodoodpornaTAK
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolorBiały
Darmowa dostawa od250 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 30,75 zł

19,58 zł brutto  /szt.

-7%

21,06 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

SX194 Orac Decor - Listwa ścienna - Sztukateria na ścianach

Listwa ścienna SX194 Orac Decor to minimalistyczna w budowie sztukateria na ścianie. Profil SX194 Orac Decor to stylowa sztukateria na ścianie o fajnych możliwościach w atrakcyjnej cenie. Sztukateria na ścianach z zastosowaniem modelu SX194 Orac Decor pięknie ozdobi monotonną niezagospodarowaną ścianę. SX194 Orac Decor nie posiada żadnych zdobień i przetłoczeń, jest gładka w dotyku. Listwa ścienna poliuretanowa pod symbolem SX194 Orac Decor może zostać użyta jako listwa przypodłogowa, listwa przysufitowa, listwa sufitowa. Model Orac Decor SX194 występuje także w wersji elastycznej ( Flex ) jako SX194F Orac Decor. Listwy ścienne SX194 Orac łatwe w montażu, można je docinać ręczną bądź elektryczną piłą. Listwy na ścianę o symbolu SX194 Orac Decor wykonane są z wytrzymałych materiałów ( Duropolymer ) przez co są odporne na uszkodzenia mechaniczne, odporne na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Nowoczesna listwa na ścianę, która świetnie akcentuje pomieszczenie. Listwy ścienne o nazwie SX194 Orac Decor montujemy za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

SX194 Orac Decor jest o wymiarach 200 x 1 x 2 cm.

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor.

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

SX194 ORAC DECOR - LISTWA ŚCIENNA

SX194 ORAC DECOR - LISTWA ŚCIENNA

Listwa ścienna SX194 Orac Decor to sztukateria dekoracyjna w prostej formie ( kształt prostokąta ). Listwy ścienne dekoracyjne jak SX194 Orac Decor to skromne w zdobienia uniwersalne profile. Listwy ścienne z gładką powierzchnią o wymiarze 200 x 1 x 2 cm. Listwa ścienna o nazwie SX194 Orac pasuje do większości aranżacji.

Listwy na ścianę SX194 Orac to dziś często poszukiwana sztukateria na ścianę

Produkty powiązane