Promocja! LISTWY ŚCIENNE LED, LISTWA ŚCIENNA OŚWIETLENIOWA, C395 ORAC DECOR, LISTWY PODSUFITOWE LED, LISTWY ŚCIENNE C395, LISTWA LEDOWA C3 Zobacz większe

Listwa ścienna Led C395 Orac Decor to nowoczesna forma sztukaterii dekoracyjnej. C395 Orac Decor ma gładką powierzchnię i minimalistyczny design pasujący do współczesnych i modernistycznych aranżacji.

Listwy ścienne montowane na ścianie i dają światło odbite od sufitu lub ściany.

C395 Orac to niezwykle efektowna listwa dekoracyjna ścienna trwała i łatwa w montażu.

C395 ORAC DECOR LISTWA OŚWIETLENIOWA ŚCIENNA

LISTWA OŚWIETLENIOWA C395    Nowy produkt
ProducentOrac Decor
UwagaDo malowania na dowolny kolor
KolekcjaLuxxus
Wysokość15,5 cm.
Długość200 cm.
Szerokość3,1 cm.
MateriałPuroTouch
WodoodpornaTAK
KolorBiały
OświetlenieMożliwość zastosowania taśmy oświetleniowej LED
Darmowa dostawa od450 zł
Forma i koszty dostawyKurier Orac 39 zł

186,15 zł brutto  /szt.

-9%

204,56 zł brutto

W magazynie: 1000 Przedmioty

Więcej informacji

C395 Orac Decor - Listwa ścienna Led - Orio Tonini

Listwa dekoracyjna ścienna C395 Orac Decor o nowoczesnym designie. Profil C395 Orac Decor to nowoczesne listwy ścienne bardzo uniwersalne. Listwa ścienna Led o symbolu C395 Orac to gładki i schodkowy wzór bez zdobień i przetłoczeń. C395 Orac Decor jest gładka w dotyku i z miejscem na zamaskowanie przewodów, oraz na zamontowanie taśmy Led. Na zdjęciach można zobaczyć możliwości wykorzystania tej wielozadaniowej dekoracji ściennej. Listwy ścienne Led o symbolu C395 Orac Decor możemy montować jako listwy przysufitowe, listwy sufitowe czy osłona karnisza. Tego rodzaju listwy dekoracyjne ścienne - LED jak C395 Orac Decor są łatwe w montażu z możliwością docinania ręczną bądź elektryczną piłą i co ważne można je malować. Listwa oświetleniowa ścienna to dekoracja Led która daje fantastyczny efekt wizualny. C395 Orac Decor wykonana została z wytrzymałych materiałów ( Purotouch ) przez co jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na wilgoć i z możliwością malowania farbą na dowolny kolor pasujący do wnętrza. Listwa ścienna Led C395 montowana jest za pomocą dedykowanego kleju montażowego DecoFix Pro FDP500, a łączeń dokonujemy klejem do łączeń DecoFix Extra FX200.

Listwa ścienna zaprojektowana przez Orio Toniniego.

Listwa ścienna o symbolu C395 STEPS posiada wymiary Dł. 200 x Wys. 15,5 x Szer. 3,1 cm.

Co to jest światło ? - Światłem możemy nadać wnętrzu wyjątkową atmosferę

Listwy oświetleniowe ścienne - Led, listwy oświetleniowe Led czy listwy przypodłogowe Led to profile oświetleniowe, które fantastycznie odmienią każde wnętrze. Dzięki zastosowaniu oświetlenia Led możesz zaprojektować podświetlenie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Takie nowoczesne profile to ciekawa propozycja dla wyboru pomiędzy oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, ściennym, sufitowym czy podłogowym. Tego rodzaju modele sztukaterii dekoracyjnej to fantastyczna alternatywa dla skomplikowanych systemów instalacji podwieszanych sufitów, drogich w budowie, które już nie są konieczne.

Listwa dekoracyjna ścienna Orac Decor - Montaż

Listwy ścienne Led montujemy klejem montażowym FDP500 Orac Decor

Listwy ścienne Led łączymy klejem do łączeń FX200 i FX210 Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe FLEX Orac Decor

Elastyczne listwy przypodłogowe Orac Decor oznaczone są literką " F ". To bardzo przydatne, specjalnie zaprojektowane i stworzone z wyjątkowych materiałów produkty, które posłużą i elegancko wykończą nierówne i krzywe ściany. Projektanci wnętrz, oraz architekci stosują także elastyczne listwy podłogowe " Flex " na wszelkich zaokrągleniach, półkolumnach i kolumnach dekoracyjnych. Flex jest to bardzo giętka listwa ( sztukateria ), którą praktycznie nie da się złamać. Elastyczne listwy przypodłogowe należy malować gdyż kolor nie jest biały jak to w przypadku listew z polimerów. Listwy Flex malujemy zwykłymi farbami na dowolny wybrany kolor spójny z aranżacją wnętrza. Montaż listew Flex wykonujemy po przez klejenie klejem montażowym DecoFix Pro FDP500 Orac Decor, a łączenia klejem do łączeń DecoFix Extra Orac Decor

Kolekcja Axxent Orac Decor

Produkty z kolekcji Axxent to wysoka jakość i szeroka gama profili " gzymsów ". Jest to kolekcja z szeroko rozwinięta z ciekawymi rozwiązaniami dekoracyjnymi, przyjaznymi dla projektantów wnętrz, oraz dekoratorów. Kolekcja Axxent obejmuje zarówno listwy przypodłogowe, profile wielofunkcyjne, gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi. Fantastyczny Design i atrakcyjne ceny to niektóre z cech kolekcji Axxent. Odkryj oryginalny świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria firmy Orac Decor to perfekcyjne połączenie wysokiej jakość wykonania z doskonałym wzornictwem i najwyższej próby polimerami. Projekty tej firmy cechuje wysoka dbałość o detale oraz Duży nacisk na łatwość montażu.


W tym celu została stworzona gama dedykowanych klejów do montażu oraz łączeń całej kolekcji sztukaterii. Same polimery są nowoczesnymi tworzywami sztucznymi odpornymi na temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Taka kombinacja cech sprawia, że sztukateria Orac Decor jest niezwykle trwała i prosta w montażu.

Projektanci i architekci wnętrz luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie opracowują kolejne modele, dzięki temu kolejne linie są zgodne z klasycznymi jak i najnowszymi trendami w aranżacjach wnętrz.

Oferta sztukaterii obejmuje listwy przysufitowelistwy przypodłogowerozety czy listwy ścienne. Znaleźć można również dekory czy listwy oświetleniowe.

Najnowszą kolekcję sztukaterii opracował utalentowany i znany projektant ULF MORITZ. Jego projekty cechuje niezwykła harmonia. Jest to istny balsam dla oczu. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Produkty Orac Decor®  to najwyższa jakość polimerów łącząca w sobie łatwą obrabialność i twardość elementów, a także wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Wszystkie produkty sztukaterii pokryte zostały specjalnym podkładem to łatwiejszej absorbcji farby, a montaż dekoracji odbywa się przez zastosowanie kleju Decofix Orac. Półwyroby są zawsze wybierane z najwyższej jakości materiałów. Firma Orac Decor wychodząca na przeciw najnowszym trendom, cały czas się rozwija dla Państwa tworząc coraz to lepsze koncepcje i projekty, a także nowe zastosowania. Firma wykorzystuje najnowsze i najlepsze nowinki technologiczne, a w branży dekoracyjnej jest od ponad 40 lat. Wszystkie produkty z kolekcji Basixx i Axxent w pełni mogą być poddane recyklingowi. Energia wykorzystywana w większości jest ze źródeł odnawialnych. Więcej informacji na temat polityki ochrony środowiska mogą Państwo znaleźć w certyfikacie ISO 14001.

Sztukateria ORAC DECOR® listwy poliuretanowe kontra listwy gipsowe

To lekkie elementy sztukaterii, odporne i wytrzymałe, łatwa i czysta instalacja, sztukateria nie wymaga konserwacji, mały nakład pracy, max. długości elementów do 2 metrów. 

Listwy gipsowe

Elementy ciężkie i bardzo kruche, znacznie trudniejszy i skomplikowany montaż, skomplikowany transport, do montażu potrzebny fachowiec, należy stale konserwować i ewentualnie naprawiać, dużo większy nakład pracy podczas montażu prawie 4-krotnie.

Opinie

Napisz opinię

C395 ORAC DECOR LISTWA OŚWIETLENIOWA ŚCIENNA

C395 ORAC DECOR LISTWA OŚWIETLENIOWA ŚCIENNA

Listwa ścienna Led C395 Orac Decor to nowoczesna forma sztukaterii dekoracyjnej. C395 Orac Decor ma gładką powierzchnię i minimalistyczny design pasujący do współczesnych i modernistycznych aranżacji.

Listwy ścienne montowane na ścianie i dają światło odbite od sufitu lub ściany.

C395 Orac to niezwykle efektowna listwa dekoracyjna ścienna trwała i łatwa w montażu.

Produkty powiązane