Nowy Promocja! LISTWA PRZYPODŁOGOWA BIAŁA 8 CM, LD86 PRESTIGE DECOR, LISTWA PODŁOGOWA MDF, PRESTIGE DECOR, LISTWY PRZYPODŁOGOWE Zobacz większe

LD86 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf o gładkiej powierzchni z delikatnym zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. Listwy przypodłogowe białe/fabrycznie z opcją wyboru ( Ral-u 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. LD86 zasłoni łączenie podłogi ze ścianą i ozdobi wnętrze. LD86 Prestige Decor z miejscem na ukrycie przewodów.

LD86 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

   Nowy produkt
ProducentPrestige Decor
Wysokość8 cm.
Długość250 cm.
Szerokość1,6 cm.
MateriałHDF
UwagaLakierowana satynowo
KolorBiały 9003 lub 9016
Forma i koszty dostawy32zł / karton

49,40 zł brutto  /szt.

-5%

52,00 zł brutto

W magazynie: 2000 Przedmioty

Więcej informacji

Listwy przypodłogowe białe 8 cm - LD86 Prestige Decor - MDF/HDF

Listwa podłogowa o symbolu LD86 Prestige Decor to profil o całkowicie gładkiej powierzchni z delikatnym zaokrągleniem. LD86 Prestige Decor można stosować w projektach z aranżacją klasyczną jak i nowoczesną czy współczesną. Listwa podłogowa LD86 Prestige Decor to średniej wysokości model. Listwa przypodłogowa biała 8 cm. wysokości to pośrednie rozwiązanie do standardowych pomieszczeń. Listwy podłogowe białe MDF jak i HDF to wysokiej jakości dekoracje wykończeniowe, fabrycznie pomalowane na kolor biały i co ważne z możliwością wyboru Ral-u 9016 lub 9003.

Listwa przypodłogowa 8 cm wykonana jest z płyty HDF i gotowa do montażu. Listwa podłogowa jak LD86 Prestige Decor posiada wymiary 250 x 1,6 x 8 cm. Listwy podłogowe od polskiego producenta Prestige Decor to wysoka jakość w super cenach. LD86 to listwy podłogowe montowane na klej montażowy bezpośrednio do ściany. Do przedstawianych listew zawsze warto dokupić zaprawkę od producenta Prestige Decor na ewentualne poprawki lub do estetycznego wykończenia ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa o poj. 75 ml ). Listwy przypodłogowe z HDF są wysokiej jakość i dopracowane w każdym detalu. LD86 Prestige Decor to listwy przypodłogowe zarówno do wnętrz w stylu klasycznym, współczesnym jak i nowoczesnym. Listwy przypodłogowe Mdf posiadają wycięcie w tylnej części na ukrycie przewodów co jest bardzo praktyczne i estetyczne.

Oferta sklepu internetowego jest systematycznie poszerzana o nowe wzory listew podłogowych.

Listwy podłogowe MDF - HDF - Prestige Decor

Listwy podłogowe zostały wykonane z wysokiej jakości HDF. Listwy przypodłogowe mdf ( HDF ) pokryte są dwukrotną warstwą podkładowej farby, oraz warstwą farby wykończeniowej. Listwy podłogowe występują fabrycznie w dwóch kolorach z palety Ral nr 9016 lub 9003. Listwy przypodłogowe - Prestige Decor są odporne na działanie promieniowania UV. Na naszej stronie można obejrzeć obecne dostępne wzory listew o różnych zdobieniach. Listwy przypodłogowe to konieczny element dekoracyjny do wykończenia wnętrza. Listwa podłogowa Hdf została wykonana z rozwłóknionej tkanki drzewnej i uformowana pod dużym ciśnieniem. Listwy podłogowe są w różnych rozmiarach i kształtach co pozwoli Państwu łatwo dobrać model do każdej podłogi jak i projektowanego wnętrza. Listwy przypodłogowe Prestige Decor mają wycięte w tylnej części miejsce na ukrycie przewodów. Listwy podłogowe od Prestige Decor to świetne produkty wykończeniowe, oraz dekoracje w wyrafinowanym stylu. Listwy podłogowe montowane są na kleje montażowe bezpośrednio do ściany. Na łączenia warto zastosować zaprawkę ( jest to farba w tym samym kolorze jak wybrana listwa ).

Listwy podłogowe wykonane z HDF cieszą się dużym zainteresowaniem wynikającym z obecnych trendów modowych.

Listwy podłogowe występują w dwóch kolorach: Ral 9016 lub Ral 9003

Listwy podłogowe - Cechy

- Standardowe kolory Ral 9016 i 9003 ( możliwość malowania na dowolny kolor RAL i NCS ).

- Ponad 30 modeli dostępnych listew.

- Stylizacja klasyczna jak i nowoczesna ( wiele opcji wysokości, głębokości jak i zdobienia ).

- Możliwość wykonania listew p - poż na HDF trudnopalnym ( wycena indywidualna )

- Dwukrotnie malowane farba podkładową.

- Listwy z wcięciem na przewody.

- Długość listew 250 cm.

- Zaprawka dobierana do koloru listew.

- HDF płyta drewnopochodna o gęstości 860 kg/m3.

Czym jest HDF ?

Surowe płyty HDF mają bardzo podobne zastosowanie jak płyty surowe mdf z tą różnicą, że są to cienkie płyty będące alternatywą dla sklejki drewnianej. Płyty pokryte są lakierami wodorozcieńczalnymi i lakierami UV. Materiałem bazowym płyt HDF lakierowanych są surowe płyty HDF.

Płyty HDF posiadają podwyższoną odporność powierzchni lakierowanej na warunki atmosferyczne oraz substancje chemiczne. HDF są łatwe w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.

Zarówno płyty z MDF jak i płyty z HDF są materiałami drewnopochodnymi, powstającymi w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkami substancji łączących i utwardzających pod wpływem dużego ciśnienia i wysokiej temperatury.

Opinie

Napisz opinię

LD86 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD86 LISTWA PODŁOGOWA - LAKIEROWANA - HDF - PRESTIGE DECOR

LD86 Prestige Decor - listwa przypodłogowa mdf o gładkiej powierzchni z delikatnym zaokrągleniem. Listwa podłogowa wykonana z materiału HDF. Listwy przypodłogowe białe/fabrycznie z opcją wyboru ( Ral-u 9016 lub 9003 ). Listwa przypodłogowa do wnętrz nowoczesnych i klasycznych. LD86 zasłoni łączenie podłogi ze ścianą i ozdobi wnętrze. LD86 Prestige Decor z miejscem na ukrycie przewodów.

Produkty powiązane